Ponad 1,3 mln zł wsparcia dla seniorów z Łagowa

Gmina Łagów otrzyma ponad 1,3 mln zł dofinansowania na projekt “Tworzenie lokalnych systemów wsparcia dla seniorów”. Środki finansowe zostały rozdane w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027.

Projekt “Tworzenie lokalnych systemów wsparcia dla seniorów” jest partnerskim przedsięwzięciem 19 gmin powiatu kieleckiego, miasta Kielce i Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej. Ma on na celu pomoc i poprawę funkcjonowania osób starszych na co dzień. Projekt pozwoli sfinansować usługi opiekuńcze i zdrowotne, pakiety rehabilitacyjne, pomoc terapeutyczną, spotkania edukacyjne oraz rehabilitację społeczną.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *